Over Group GL

Bedrijf

Group GL International is de overkoepelende naam van ondernemingen die werden opgericht door Ghislain Lenaers en onder zijn beheer actief zijn in een waaier van sectoren op de internationale markt, zoals vastgoed en projectontwikkeling in binnen- en buitenland, bouw, hospitality, distributie enz.

De groep ontstond vanuit het bouwbedrijf “NV Algemene Ondernemingen G. Lenaers”, dat in 1980 door Ghislain Lenaers werd opgestart in het verlengde van het succesverhaal van “Bouwondernemingen Louis Lenaers”. Het was de eerste stap naar een gerespecteerde en gerenommeerde onderneming die vandaag een bijzonder geslaagd track record kan voorleggen en kan terugvallen op een solide financiële basis.

Met een no-nonsense aanpak worden de uitdagingen aangegaan om tot een resultaat te komen dat tot ieders voldoening een meerwaarde biedt aan de omgeving; zowel voor de kopers en huurders, gasten, overheid en omwonenden.

Die tevredenheid staat steeds voorop in de prioriteitenlijst.

Bij ons dan ook geen klassieke mission statement en slogans over onze visie, onze ambitie willen we elke dag op het terrein waarmaken, waar iedereen ze kan zien en appreciëren.

Group GL International is ook vandaag nog een 100% Belgisch bedrijf, onder leiding van Ghislain Lenaers en zijn zoon John Lenaers, met een team van getalenteerde en ervaren medewerkers aan hun zijde.

Team

Ghislain Lenaers

gedelegeerd bestuurder
ghislain.lenaers@group-gl.be

John Lenaers

gedelegeerd bestuurder
john.lenaers@group-gl.be

Patrick Koster

directeur vastgoed en projectontwikkeling
patrick.koster@group-gl.be

Robert Notredame

financieel directeur
robert.notredame@group-gl.be

Malika Daoudi

coördinator binnendienst en beheer onroerend goed
malika.daoudi@group-gl.be

Bjorn Lenaers

projectmanager
bjorn.lenaers@group-gl.be

Sabien Vinck

Erkend BIV makelaar (BIV 504462)
sabien.vinck@group-gl.be

Martijn Roox

aankoper/calculator
martijn.roox@group-gl.be

Patrick Stas

senior projectleider
patrick.stas@group-gl.be

Sara Buffel

projectleider
sara.buffel@group-gl.be

Sandro Sodde

bouwkundig vormgever
sandro.sodde@group-gl.be

Jessica Jacobs

administratie
jessica.jacobs@group-gl.be

An Gees

boekhouding
an.gees@group-gl.be

Jessica Jacobs

receptioniste
jessica.jacobs@group-gl.be